Blog o cvičení očí a oční józe

oční jóga pomáhá unaveným očím

Kdykoliv máte unavené oči od počítače, stačí když si na chvilku stimulujete níže popsané body a váš zrak je hned osvěžený. I když nefunguje u dlouhodobé únavy očí a ani vám to nenahradí spánek, jde o jednoduchou a funkční metodu. 

Zkuste ji taky a vaše oči se vám odvděčí okamžitým provlhčením a zlepšeným viděním. Postupujte podle tohoto návodu a během pár vteřin pocítíte účinek.

 

Jednoduchý návod jak pomocí akupresury odstraníte únavu ve třech krocích

Položte si lokty na stůl a nechte dlaně obrácené proti sobě na vzdálenost šířky nosu od sebe. Palce namiřte k sobě a umístěte je ke kořenu nosu ze stran, tam kde jsou oči. 

Vitamíny pro oči

Oči jsou bezesporu jedním z nejdůležitějších orgánů. Jsou citlivé na přísun živin. Objevte co doplnit do svého jídelníčku a vyhněte se únavě i dalším potížím s očima. 

Z mnoha vědeckých studií je známo, že některé látky jsou důležitější než jiné. Proto pokud to se svým zrakem myslíte vážně, pravidelně přidávejte do svého jídelníčku vše důležité. Pomůže to nejenom očím, vždyť tělo je jeden celek. Inspirujte se mou infografikou.

5 jednoduchých tipů jak zabránit únavě očí i když máte málo času
Vysoké pracovní tempo (ať už z vlastního rozhodnutí či na základě příkazu nadřízeného) a s tím spojená snaha o co nejlépe odvedenou práci výrazně zatěžuje naše oči.
Prakticky denně upřeně hledíte do počítače a snažíte se koncentrovat, jak to jenom jde, abyste byli dostatečně výkonní a rychlí. To samo o sobě není nic špatného, ale tento jev přináší i jedno zásadní negativum – často při snaze o dobrý výsledek zapomínáte na své oči, jdete i přes únavu a pak jste najednou zcela nepoužitelní. A přitom můžete mít vysoké nasazení i odpočaté oči.

lifting zdarma pro unavené oči

Jednoduché cvičení, které můžete udělat pro své oči hned teď!

Zážitek ráje pro unavené oči

Zavřete oči, odcházím? Ale kdeže! Dobrý pocit vašich očí po cvičení není filmový Kristián v podání Oldřicha Nového. Ten zůstává. A lifting zdarma, jak této proceduře kvůli jejímu omlazujícímu efektu říká můj učitel jógy, ho ještě zintenzivní.

Tak pojďte do toho hned teď!!

3 cviky pro oči namáhané prací u počítače

Chcete-li mít dobrý zrak navzdory každodenní práci u počítače? Zkuste oční jógu! Ta vám pomůže. Opravdu. To není nic vybájeného, nýbrž holý fakt.

Proč se prací v kanceláři zhoršuje zrak?

Naše oči nejsou přizpůsobené strnulému dívání se na jedno místo. Normálně bychom koukali různými směry v prostoru a nenamáhali si tolik oči. 

Dlouhodobá koncentrace na blikající monitor snižuje frekvenci mrkání, což má za následek nedostatečné zvlhčení očí. Lékaři tomu říkají tzv. syndrom kancelářského oka.

 

Neztrácejte čas. Získejte hned teď náskok 
a odhalte pradávné tajemství oční jógy

.
Please type your full name.
Invalid email address.