Přihláška do online tréninku oční jógy

protože na zdraví vašich očí záleží, můžete i vy 
jednoduše využívat nové způsoby péče o své oči a skvěle vidět bez brýlí

Váš první krok v péči o oči:

 

Oni již svůj příběh napsali

Nechte se inspirovat z praxe lidí, co již kurz absolvovali

Jana z tréninku v září 2018

musím s obrovskou radostí oznámit, že od 15.10. -již více než týden nepoužívám brýle!!!!! Takže výsledek se dostavil už po 33 dnech!

Pavel z tréninku v září 2018

byl jsem skeptický, ale brýle, které jsem dříve nosil mi způsobovaly motání hlavy. Zastavil jsem se v optice a měření potvrdilo, že potřebuji slabší brýle.

Mária z tréninku v září 2018

som účtovníčka a denne sa pozerám na maličké čísla. Sústavné krivé sedenie kde raz pozerám do šanonov a potom do monitora a stále dookola mi vytvorilo solidné zablokovanie krčnej chrbtice. Večer som mala tak unavené oči, že som už niekoľko mesiacov nečítala žiadnu knihu. Odkedy cvičím uvoľňovacie cvičenia na oči a chrbticu znova večer čítam knihy!

 

Čeká na Vás 6 Modulů Oční Jógy

6 týdnů online tréninku a motivace do cvičení očí na každý den
vám pomůže odstranit večerní únavu očí a vrátí ostrost vidění věcí kolem vás 

Zábavné 
Cvičení očí

Nemusíte každý den cvičit stejné cviky, cvičte zábavně. Každopádně cvičte, protože necvičit znamená, že oči necháváte napospas tabulkovému stárnutí a devastaci vidění...

Pozornost, 
Dech a Energie

Efektivní dýchání je základ na kterém budete stavět a na kterých staví jóga ozdravení celého těla.  A taky jógové techniky pro ovládání energie a její vědomé směrování po těle...

nature_people

Ásany a Jógové vychytávky pro oči

Nejenom oční cvičení zlepšuje vidění. Pravidelné provádění těchto pozic  a technik vám s očima pomůže taky. Ale vůbec to není to podstatné!

Jógová Terapie
A Moderní etikoterapie 

Cvičte na 100% a poznejte pradávné a mnohdy zapomenuté jógové principy, které vám pomůžou udržet zdraví nebo k němu ve spolupráci s lékaři znova dojít.

Meditace 
a relaxace

Přes unikátní systém meditací  a vnitřní práci se dostaneš přímo k jádru pudla a budeš moct navždy vyřešit príčiny zhoršeného zraku. 

Motivace 
5x týdně 

Každodenní dávka motivace v e-mailu, průvodce na tvé cestě za zlepšením zdraví, samozřejmá podpora a zodpovězení všech vašich dotazů.

Nejčastější dotazy

Najděte odpovědi na své dotazy, pokud je zde nenaleznete, neváhejte a napište mi  zprávu