Jak perfektně vidět bez brýlí

Odhalte ve 30 lekcích nejúčinnější techniky z praxe oční jógy 
a získejte díky tomu skvělý zrak bez brýlí

 

Začínáme  25. února 2019 !!!

Dní
Hodin
Minut
Vteřin

Cítíte se jistě u počítače, 
ale když máte koukat do dálky je to tragédie?

Možná že i vy řešíte, že po několika letech usilovné práce u počítače najednou potřebujete brýle do dálky.

 

Pálení očí a únava (skoro) každý večer

Možná i vy chcete podávat kvalitní výkony, ale vaše oči vás doslova zradily, odmítají poslušnost a dívat se dál do monitoru! 

I když se vám to nehodí, dáváte si pauzu a blížící se deadline tvoří další stres ...  Možná je to nějaká vnitřní rezignace, jindy předsevzetí něco s očima udělat.
Jenže co?! 

 

Přistihli jste se, že doslova očicháváte televizi i monitor?

Jednoduše to lépe vidíte když jdete blíž ... no a co?!

Dokud se pohybujete tam kde to znáte ještě to jde, ale vykročit mimo za novými zážitky přináší nejistotu tam, kde dříve jste si jen užívali... 

Možná si v duchu říkáte jak skvělá věc je mít chytrý mobil s navigací

 

Drobné písmo na etiketách v obchodech (i na webech) ... 

Všimli jste si, že písmo na etiketách v obchodech se zmenšilo? Všichni najednou píšou naprosto prťavé blechy místo lehce čitelného a VELKÉHO písma. 

Nebo Titulky filmů v kině?

Koukat na drobné titulky u filmů je najednou problém a vy si to bez brýlí vůbec neužijete. Sice se dají zvětšit až do velikosti obrazovky, ale v kině vám titulky nikdo nepřizpůsobí. 

 

řešíte jestli brýle nebo čočky?

Možná také patříte mezi ty co bez brýlí nic nevidí a s brýlemi si sport moc neužijí, protože prostě překáží ...  motorka, potápění, jakékoliv skákání, helma a brýle ... 

Lze si trochu pomoct kontaktními čočkami, kde by vám normální brýle překážely, ale zajímali jste se u svého lékaře jaká jsou rizika u nošení čoček?

 

Nejistota, možná i nepohodlí...

rozeznávání obličejů svých přátel ...  najednou vás oni vidí dřív než vy je? Zatím to jde, ale časem si budou myslet, no schválně.  Že jste namyšlený!

... a ztráta jistoty při pohledu na rozmazané dopravní značky nebo informační tabule ve městě, v divadlech, v kinách.. všude!  Zhoršená orientace hlavně na nových místech. 

Nová závislost na brýlích, které vás tlačí na nosu nebo uších a bez kterých najednou do dálky nevidíte a hůř se orientujete.

 

taky špatně vidíte když se stmívá?

Mnohdy si již v noci za volant netroufnete a pokud ano tak jedině když neprší? Ty odlesky světel na mokré silnici jsou pro vás moc?

Když se začne stmívat a oči se mají přizpůsobit nočnímu vidění, no ještě není tak úplně tma, to raději počkáte než bude tma pořádná nebo jedete až ráno ...

Jednoduše vás světla protijedoucích vozidel oslňují a dříve vám to tolik nevadilo jako teď.. Oči jsou dříve unavené a víte co? 

 

To je plíživá ztráta svobody. A proč? 
Protože jste uvěřili nejrozšířenějšímu mýtu kolem očí.

Že se s tím nic nedá dělat.  Že jste již navždy odkázaní na své berle brýle pro oči. Kdyby to byla vaše noha, líbilo by se vám chodit o berlích celý život? Nepožadovali byste řádnou rehabilitaci a návrat k normální chůzi? Smířili byste se s tím, že časem dostanete silnější pomůcky v podobě kolečkového křesla a že se s tím nedá nic dělat?! Jistěže ne.  U očí se s tím automaticky počítá. Názorný příklad:

Sample title

1. Berle

Kdyby to byla vaše noha, líbilo by se vám smířit se s tou situací a chodit o berlích celý život? Ne, byla by to jen dočasná pomůcka...

Sample title

2. Rehabilitace

Důkladná rehabilitace by vám pomohla znova rozhýbat svaly, ať zkrácené nebo díky dlouhému pobytu na lůžku oslabené.

Sample title

3. Zdravá noha

A jednoho dne, byste chodili zas jako dřív. Ne možná hned, ale chodili byste zas bez berlí! A udělali byste pro to dost. Dává vám to smysl?

Sample title

1. Brýle

U očí je situace jiná. Když vám předepíšou berle brýle, tak je to obvykle na celý život.  Zvyknete si, nakonec si řeknete, že v nich vypadáte inteligentně, že vám sluší (když stály majlant).  A začíná plíživá ztráta svobody ... 

Operace očí nebo silnější brýle?

2. Silnější brýle nebo operace

Místo rehabilitace, dostanete silnější skla, jiné čočky nebo vám doporučí operaci a že to jde z vaší kapsy a ne na pojišťovnu.  Na nějakou dobu to opravdu pomůže, ale kdo potřebuje oči jen na 10 nebo 20 let? A jsou tam rizika ...

Sample title

3. Ještě silnější brýle nebo slepota? ne!!

Smutná zpráva je, že statistiky s tím již dnes počítají. V případě, že nebudete posilovat okohybné svaly, pravidelně je rozcvičovat a pečovat o své oči. Když využijete moderní metody péče o oči, výsledky v podobě lepšího vidění máte téměř hned! 

 

Začínáme 25.02.2019
odložte brýle 
spolu se zimním kabátem 

Online Kurz Oční Jógy

Komu na očích nezáleží?
naučte se jak se zbavit špatného zraku 

Můžete jen získat:

skvělou kondici očí a začnete lépe vidět

ukončíte trable s pálením očí

naučíte se cvičit okohybné svaly

zjistíte jak účinně uvolnit unavené oči

naučíte se vše o výživě pro oči, vitaminech a látkách, které oči chrání

objevíte vysoce účinné techniky jógové terapie

vyladíte prostředí kolem sebe 

Přidat se k 3000+ lidem, kteří své oči trénují

 

Co jsou nejrozšířenější mýty kolem vidění?

Se svalama kolem očí je to stejné jako se vším. Co se netrénuje to zakrní. Celé tělo se přizpůsobuje nejčastěji opakovanému návyku. Chcete důkaz? Všimněte si kolik lidí má povolené břicho díky tomu, že přes den převážně sedí. Takže vy jste si oči vytrénovali na koukání do počítače. Žít za počítačem, to není život, život běží všude kolem, nebyl na začátku váš počítač jen prostředek, kterým si život víc užít? 

Co kdyby existovala zkratka?  Jak dlouhodobě pracovat u počítače a zároveň si udržet své oči ve výborné kondici pro normální život mimo počítač?

Pojďme se tedy podívat na další mýtus a to, že nelze cvičit oči. Že je to naprostá pitomost, bláznivý nápad chtít cvičit oči.
A tak platíte daň za víru, která vás oslabuje. Nebo to může být i daň za lenost. I když já na lenost nehraju. Buďto mám motivaci nebo nemám a pak ji potřebuji nalézt.. 

 Jak to tak asi vzniklo, že nelze cvičit oči? Možná stejně jako dávno přežitá informace o tom, že mozkové buňky umírají a neobnovují se. Fakticky jsou mozkové buňky nejpřizpůsobivější buňky celého těla a velmi rychle reagují na každou změnu. Můžete se to dočíst v nejnovějších vědeckých studiích, které vycházejí v moderních časopisech v angličtině. Dobrá zpráva je, že vaše oči jako jediný další orgán v celém těle taky obsahují mozkové buňky. Tedy zdroj, který briskně reaguje na změny. A kde je ta nutnost stagnace a smíření se s osudem brýlatce?

To nám docela dává naději, že by mohla existovat nějaká moderní metoda jak s očima pracovat a dát je zpět do kondice!


Zdrojem tohoto mýtu, že nelze cvičit oči může být lecos. Třeba na našich školách se často učí informace staré 20 let metodami z doby Marie Terezie. Některé informace platí a některé jsou dávno mimo. Tedy nelze se na informace ze škol úplně spolehnout a je dobré si je prověřit. Mohou být příšerně zastaralé.  Co ovšem dnes platí jako nový trend, počty krátkozrakých lidí jdou z roka na rok nahoru. 

 

Nejhorší co můžete udělat, je neudělat nic. Proto udělejte alespoň 1. krok

Your image

Co získáte když budete jednat?

svěží oči bez únavy

zlepšíte kondici svých očí a zahodíte i dioptrie

naučíte se pečovat o své oči

získáte nové a zdravé návyky dívání

nastartujete přirozenou regeneraci těla a očí

přestanete si huntovat oči a bez potíží pročtete drobná písmena na etiketách

průměrně lidé z tréninku zahazují dioptrie rychlostí 0.25 - 0.5 za týden, záleží na zdravotním stavu, je to individuální

Autorka systému

Sample image
Jednoduše krok za krokem, pomalu a vytrvale jsem vycvičila 8 dioptrií z jednoho oka a 7.25 dioptrií z druhého. Podporovali mě rodiče a má oční lékařka. Vím jak porazit vnitřní pochybnosti i jak nastavit hlavu na uzdravení. Považuji za nesmírně důležité mít na této cestě průvodce, který vás podpoří a bude vás brát takové jací jste. Bude mi velkou ctí vás provázet ke stejným nebo ještě lepším výsledkům než jsem sama dosáhla.
Stanka, autorka systému www.ocnijoga.cz

Nechte se inspirovat úspěchem 
účastníků tréninku oční jógy

Jana z tréninku v září 2018

musím s obrovskou radostí oznámit, že od 15.10. -již více než týden nepoužívám brýle!!!!! Takže výsledek se dostavil už po 33 dnech!

Pavel z tréninku v září 2018

byl jsem skeptický, ale brýle, které jsem dříve nosil mi způsobovaly motání hlavy. Zastavil jsem se v optice a měření potvrdilo, že potřebuji slabší brýle.

Mária z tréninku v září 2018

som účtovníčka a denne sa pozerám na maličké čísla. Sústavné krivé sedenie kde raz pozerám do šanonov a potom do monitora a stále dookola mi vytvorilo solidné zablokovanie krčnej chrbtice. Večer som mala tak unavené oči, že som už niekoľko mesiacov nečítala žiadnu knihu. Odkedy cvičím uvoľňovacie cvičenia na oči a chrbticu znova večer čítam knihy!

 

Pojďte se přidat 
a napište svůj vlastní příbeh

 

Online trénink Oční Jógy

Naučte se pečovat o své oči a začněte skvěle vidět. Dnes!

 

Čeká na Vás 6 Modulů Oční Jógy

6 týdnů online tréninku a motivace do cvičení očí na každý den
vám pomůže odstranit večerní únavu očí a vrátí ostrost vidění věcí kolem vás 

Zábavné 
Cvičení očí

Nemusíte každý den cvičit stejné cviky, cvičte zábavně. Každopádně cvičte, protože necvičit znamená, že oči necháváte napospas tabulkovému stárnutí a devastaci vidění...

Pozornost, 
Dech a Energie

Efektivní dýchání je základ na kterém budete stavět a na kterých staví jóga ozdravení celého těla.  A taky jógové techniky pro ovládání energie a její vědomé směrování po těle...

nature_people

Ásany a Jógové vychytávky pro oči

Nejenom oční cvičení zlepšuje vidění. Pravidelné provádění těchto pozic  a technik vám s očima pomůže taky. 

Jógová Terapie
A Moderní etikoterapie 

Cvičte na 100% a poznejte pradávné a mnohdy zapomenuté jógové principy, které vám pomůžou udržet zdraví nebo k němu ve spolupráci s lékaři znova dojít.

Meditace 
a relaxace

Přes unikátní systém vnitřní práce ve své psychice se dostanete přímo k jádru pudla a budete moct navždy vyřešit príčiny zhoršeného zraku. 

Motivace 
5x týdně 

Každodenní dávka motivace v e-mailu, průvodce na vaší cestě za zlepšením zdraví, podpora, pochopení a zodpovězení všech vašich dotazů.

Jde o vaše oči a jejich dobré fungování ve vašem životě ..

Your image

chcete je mít svěží a bez únavy?

chcete  zahodit dioptrie?

chcete se naučit pečovat o své oči?

znát, které vaše návyky jsou zodpovědné za vaše zhoršování zraku? A získat zdravé návyky dívání?

nastartovat přirozenou regeneraci těla a očí

přestat si huntovat oči a bez potíží pročtete drobná písmena na etiketách

Trénujete své oči na krátkozrakost?

Čím víc čtení, čím víc času na počítači, tabletu nebo mobilu tím vyšší šance vypěstovat si krátkozrakost. Většina lidí dnes má díky moderní době oči přetížené, večer unavené nebo jsou v dalším stadiu a již je oči pálí. Možná se na vás valí kvanta informací a pečlivě si vybíráte co budete číst, ale i tak se vám vrší knížky, které chcete pročíst a posunout se, zvýšit si kvalifikaci, udržovat své znalosti na špičce oboru...  To vše je možné a není to ani žádné kouzlo, ani nemusíte každé ráno odříkávat mantru nebo stát na jedný noze i když stoj na hlavě z jógy má neoddiskutovatelně výrazný vliv na zdraví :-) no nic není povinné..

Pojďme se na to podívat selských rozumem:


Okohybné svaly  jsou složené ze stejných svalových buněk
jako ostatní svaly v těle. Jsou to svaly, které vám umožňují velmi rychle pohybovat okem a dívat se hned doleva hned zas doprava, do všech stran, všimnout si nebezpečí a moct reagovat. Každé oko má 3 páry okohybných svalů a jeden speciální sval, který pomáhá zaostřovat. Tedy okem hýbou stejné svaly jako ty, které posilují kulturisté když chtějí mít velké bicepsy, jsou to stejné svaly jako ty, které rýsují třeba běžci běhající maraton. 

Jsou to stejné svaly jako ty, které mají maminky povolené na břichu po narození dítěte. A taky to neberou jako neměnný stav, vědí velmi dobře, že když budou cvičit tak dají břišní svaly zpět do skvělé kondice!! Tak proč věříte mýtu, že oční svaly jsou nějak speciální a nepřizpůsobivé? No nejsou, jsou to navíc nejrychlejšími svaly v těle. Tedy potřebují jako všechny ostatní svaly v těle správnou výživu, pohyb a odpočinek. A na tom lze celkem rozumně stavět strategii, která vám vrátí skvělou kondici očí. 

 

Přestaňte dělat co vám říkají druzí. Začněte dělat něco co vám dává smysl

 

Kolik času vám trénink zabere?

Vstupem do kurzu získáte přístup do členské sekce a každý týden se vám odemkne nový obsah. 
Kurz je rozdělen do modulů, každý trvá týden a obsahuje 5 lekcí.  Každý den vám pošlu e-mail s motivací a novou lekcí. 
Týden vám dá dostatek času čerstvě naučená pravidla aplikovat v praxi.  
Koncem týdne, obvykle ve čtvrtek vám připomenu vnitřní praxi v podobě krátké meditace nebo moderní řízené hypnoterapie zaměřené na oči. Lekce obsahuje studijní text ke čtení a praktická cvičení, které je dobré hned vyzkoušet. 
Obsahuje různé čtecí tabulky a návody pro vytištění a audio nahrávky.  
Praxe vás povede k zamyšlení a změně některých postojů jak vnitřních tak vnějších.

 

v průběhu 6 týdnů na vás čeká 
6 modulů s cvičením očí, jednoduchými ásanami, které podpoří vaše zdraví, šuddhi, efektivním dýcháním, rozvojem vnímání sebe a svého těla a spoustou vychytaných starobylých jógových technik, 
které se nikde jinde nenaučíte.

 

Co si o mé práci myslí druzí?

Sample image

S garancí vrácení peněž do 14 dnů.
Bez otázek.  

Možná, že vás trénink zaujal... 
A chcete vědět kolik tak stojí ...

Kurz oční jógy jsem ocenila na 3450 Kč.  
V podstatě vás jedna lekce vyjde na cca 115kč, co si dnes za 115 kč koupíte? Levný oběd,  3 litry benzínu, ani na kino to stačit nebude rovněž ne na normální lekci jógy.  Nemusím psát o tom, kolik vás stojí nové brýle a že když jste na nich závislý potřebujete minimálně dvoje,  kontaktní čočky, roztoky taky tvoří náklady na vidění pomocí berliček. Můžete je škrtnout v tomto tréninku.
Kurz obsahuje 30 lekcí a kompletně změní váš pohled na oči. Máte jej k dispozici navždy.
Začneme 25.2.2019. 

 

Největší riziko je nic neudělat. 
To se nic nezmění!  
Udělejte první krok pro své zdravé oči

Nejčastější dotazy

Najděte odpovědi na své dotazy, pokud je zde nenaleznete, neváhejte a napište mi  zprávu

 

Budete se dívat se založenýma rukama na to jak vám dál slábne zrak, nebo půjdete do akce?

Členství v tomto tréninku vás podpoří dlouhodobě. Zůstane vám již napořád.
V tréninku naleznete veškeré know-how kolem očí a moderní postupy práce s očima, které v ČR ani na Slovensku nikdo jiný neučí. Nalezněte lidi na stejné vlně, nebuďte na to sami!